O autorce

Autorka Michalina Grzesiak

Mama Krysi i Jurka. Wiernie zakochana w Łodzi i w możliwościach, jakie daje jej to miasto. Zawodowo związana z marketingiem i reklamą – wykorzystuje je w działaniach prospołecznych propagujących dobre postawy i region, w którym żyje.

Wszystkie wolne chwile poświęca rodzinie, która jest jej największą inspiracją i motorem napędowym. Nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów związanych z macierzyństwem i działaniami charytatywnymi, co z kolei staje się polem do szerokiej dyskusji. Stara się pokazywać kobietom, jak żyć w zgodzie ze sobą, bez zbędnego napięcia, jak odpuścić oczekiwaniom i czerpać z siebie całymi garściami. Dzieciom uświadamia, jak być dobrym człowiekiem. W 2017 roku napisała pierwszą książkę pt. „Krystyno, nie denerwuj matki!” o metamorfozie z nastolatki w matkę. Dzisiaj, po tym jak nauczyła się słuchać mocniej, czulej i dokładniej – oddaje mądrość własnych dzieci w pozycji pt. „Krysia. Mała książka wielkich spraw”.

Nadal nie umie jeździć na nartach, ale przestało jej to już przeszkadzać, bowiem świetnie odnajduje się w czekaniu na bliskich przy kominku, trzymając w dłoniach kubek gorącego wina. Ta kobieta ma poczucie humoru i ogromny dystans do siebie, które są w stanie wyprowadzić ją z najciężej sytuacji.

Fot. Beloved Studio

Książki autorstwa Michalina Grzesiak