Team

 

 

Nasze książki czekają na Was.

Na leniwe, jesienne popołudnia z kubkiem herbaty, poranki w ogrodzie i długie podróże pociągiem. Lubią też być czytane na plaży, w miejskim zgiełku, w lesie. Każde miejsce jest dobre, by zapomnieć się – choć na chwilę.
Czwarta Strona to marka Wydawnictwa Poznańskiego.

Publikujemy literaturę popularną, biografie, a także książki z wyższej półki.

Nasz zespół

Weronika Jacak

Menadżerka projektów. Komparatystka. Kiedyś objedzie świat na rowerze, ale na razie czyta za dużo książek, spędza za dużo czasu w kinie i zbyt często bywa we Włoszech.

Greta Sznycer

Menadżerka marketingu w Czwartej Stronie Kryminału. Zazwyczaj wierna temu gatunkowi. Kiedy będzie już miała psa, nazwie go Sherlock. Po odwróceniu wzroku od książek, najchętniej patrzy w nocne niebo.

Judyta Kąkol

Menadżerka marketingu w Czwartej Stronie. Nieustanie poszukuje nowych kreatywnych aktywności. Wolny czas spędza dbając o domową dżunglę, fotografując i czytając książki o Ameryce Południowej.

Zuzanna Sołtysiak

Rozważnie romantyczna redaktorka prowadząca. Marzy o napisaniu własnej powieści. Jest uzależniona od zielonej herbaty, czekolady oraz zapachu świeżo skoszonej trawy. Wciąż czeka na list z Hogwartu - różdżkę i czarujący charakter już ma.

Anna Rychlicka-Karbowska

Liderka zespołu Czwartej Strony Kryminału i redaktorka prowadząca. W wolnych chwilach czyta i podróżuje z aparatem w ręce. Adeptka flamenco zakochana w Hiszpanii. Tropicielka street artu, fanka instagramowych kwadratów i wyznawczyni zasady, że wszystko dzieje się po coś.

Joanna Zalewska

Redaktorka prowadząca w Czwartej Stronie Kryminału. Nie zna zabawy lepszej niż słowami, ani środków wyrazu piękniejszych niż wyrazy. W wolnych chwilach czyta i słucha.

Joanna Jeziorna-Kramarz

Asystentka działu projektu, wieczorami redaktorka i korektorka. W wolnych chwilach czyta kryminały, praktykuje jogę lub prasuje sterty ubrań. Fanka Jamesa Bonda. Nie wyobraża sobie życia bez czekolady. Jak już wygra lub zarobi pierwszy milion, otworzy księgarnio-kawiarnię z domowym ciastem, pyszną kawą i fascynującymi książkami.

Aleksandra Wróblewska

Asystentka ds. Komunikacji Marketingowej w Czwartej Stronie. Wyznaje zasadę, że nie istnieje coś takiego, jak za dużo książek, tylko niewystarczająco pojemne regały. Zdobywa nowe poziomy w książkowym tetrisie. Miłośniczka parzenia herbat i palenia świeczek zapachowych. Zajęta rozpieszczaniem swojego pieska.

Andżelika Stasiłowicz

Asystentka ds. Komunikacji Marketingowej w Czwartej Stronie. W naszym wydawnictwie spełnia marzenie o pracy z książką i słowem. Pasjonatka odkrywania nowych miejsc i podróży – niekoniecznie tych w ekskluzywnych warunkach. Popołudniami uczy języka japońskiego, dzieląc się nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także uwielbieniem do japońskiej kuchni.

Marta Kujawa

Menadżerka marketingu w Czwartej Stronie Kryminału. Wierzy w marketing wartości. W nielicznych chwilach wolnych od książek spaceruje z Dogginką i odkrywa nowe smaki. Na emeryturze z pewnością zamieszka w Macedonii.

Karolina Guzik

Asystentka ds. Social Mediów w Czwartej Stronie Kryminału. Kreatywna dusza, filobutonistka, z aparatem w dłoni zamyka chwile w kadrach. Książki traktuje jak teleport do innego świata, w którym uwielbia się zatracać. Miłośniczka gorącej herbaty, kocyka i mruczących futerkowców.

Bestsellery