Aktualności
Freida McFadden – bestsellerowa autorka.
01.02.2023

Freida McFadden – bestsellerowa autorka.

Polska scena literatury kryminalnej obfituje w wiele perełek wydawniczych. 25 stycznia do ich grona dołączyła książka Freidy McFadden „Zamknięte drzwi”.
To emocjonujący thriller opowiadający historię nieustępliwej chirurżki, córki seryjnego mordercy, która próbuje odciąć się od swojej przeszłości.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o samej autorce, a także o bestsellerowym thrillerze jakim są „Zamknięte drzwi”, to koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Freida McFadden – któż to taki?

Freida McFadden to autorka wielu bestsellerowych thrillerów psychologicznych, a także powieści medycznych. Książki jej autorstwa w ciągu kilku dni zdobywają szczyty list sprzedażowych, a jej powieści status bestsellera. Zatem nikogo nie zdziwi fakt, że zostały przetłumaczone na ponad 30 języków!
Prywatnie pracująca w zawodzie lekarka, specjalistka od urazów mózgu. Mieszka z rodziną i czarnym kotem w wiekowym, trzypiętrowym domu z widokiem na ocean, ze schodami, które skrzypią i jęczą z każdym stawianym na nich krokiem.
Książkę „Zamknięte drzwi”, debiutancką powieść na polskim rynku, zadedykowała swojemu tacie. Jednak jak sama autorka wspomina, możesz mieć absolutną pewność, że postać ojca głównej bohaterki thrillera nie jest inspirowana jej ojcem.

„Mój ojciec na przykład nigdy nie kupił mi myszy. Ponadto nie jest flebotomistą. Możecie być pewni, że te kwestie to zupełna fikcja.”

Aaron Nierling – seryjny morderca.

Od niego wszystko się zaczęło.
W domu rodzinnym jedenastoletniej Nory, a dokładniej w piwnicy typowego domku na amerykańskim osiedlu Aaron Nierling dokonywał makabrycznych zbrodni. Serię brutalnych morderstw przecięło wycie policyjnych syren.
Po dwudziestu sześciu latach koszmar wraca, a spokój Nory, wykwalifikowanej chirurżki, zostaje zaburzony przez wiadomość o zabójstwie jednej z jej pacjentek. Kobieta zostaje zamordowana w charakterystyczny sposób, a modus operandi jest tożsamy z tym, sprzed kilkudziesięciu lat. Demony przeszłości wracają do Nory jak bumerang.
Ktoś poznał jej tajemnicę. Wie, że jest córką seryjnego mordercy, a na domiar złego w jej domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy.
Czy odważysz się zajrzeć do jej piwnicy?

 

Freida McFadden uknuła doskonałą historię, którą koniecznie musisz przeczytać!

„Zamknięte drzwi” to wciągający thriller, który obfituje w fabularne niespodzianki i rozbudza apetyt na więcej. Pochłania bez reszty i trzyma w napięciu aż do ostatniej strony!
Koniecznie chwyć za pierwszą wydaną w Polsce książkę Freidy McFadden i dowiedz się, co kryje się za „Zamkniętymi drzwiami”.
Jeżeli jednym z Twoich ulubionych gatunków literackich są thrillery psychologiczne, to koniecznie przeczytaj artykuł z naszymi propozycjami!
Wyczekuj także kolejnej zapowiedzi książki Freidy McFadden. Jeszcze w tym roku!

Bestsellery