Aktualności
Książka roku 2022! Zagłosuj i Ty!
06.02.2023

Książka roku 2022! Zagłosuj i Ty!

Ruszyło głosowanie na najlepszą książkę roku 2022 w plebiscycie Lubimyczytać. Wśród nominacji są „Skazanie” Remigiusza Mroza, „Apartament” Izabeli Janiszewskiej oraz „Kraina złotych kłamstw” Anny Górnej. Oddaj głos na książkę roku 2022!

Nie da się ukryć, że ogromnie nas te nominacje cieszą. Wszak plebiscyt odzwierciedla zainteresowania literackie czytelników, a to przecież dla nich wydajemy książki.

Gdzie oddać głos w Plebiscycie Książka Roku 2022?

Plebiscyt Książka Roku 2022 Lubimyczytać potrwa przez cały miesiąc, aż do 28 lutego. Głosować można na stronie organizatora, a konkretnie tutaj: www.lubimyczytac.pl/plebiscyt. W każdej kategorii możesz oddać tylko jeden głos! Nasze tytuły znajdziesz w dwóch kategoriach.

W kategorii „kryminał, sensacja, thriller” znalazły się „Skazanie” Remigiusza Mroza oraz „Apartament” Izabeli Janiszewskiej. Natomiast na Annę Górną i jej „Krainę złotych kłamstw” możesz oddać głos w kategorii „debiut”. Autorom serdecznie gratulujemy i trzymamy za nich kciuki. A tobie z góry dziękujemy za zagłosowanie na ich twórczość.

Laureatów poznamy 10 marca.

Poznaj nominowane książki!

Nie znasz jeszcze nominowanych tytułów? Do końca głosowania jeszcze sporo czasu, a że każda z książek biorących udział w plebiscycie wciąga ogromnie, spokojnie zdążysz je przeczytać, nim głosowanie zostanie zamknięte. Wybierz się z bohaterami Izabeli Janiszewskiej do luksusowego hotelu w Karkonoszach, by przeżyć niezwykle tajemniczą historię zniknięcia pewnej kobiety. Z Anną Górną przenieś się do Szwajcarii, która tylko pozornie jest rajem. Natomiast jeśli niestraszne ci prawnicze boje w towarzystwie raczej niepokornych prawników, idealnym wyborem będzie „Skazanie” Remigiusza Mroza.

Na koniec chcemy ci życzyć emocjonujących lektur! Jesteśmy przekonani, że wciągniesz się w świat ich bohaterów.

Bestsellery