Aktualności
Wielka wyprzedaż kryminałów i thrillerów!
25.07.2022

Wielka wyprzedaż kryminałów i thrillerów!

Upalne lato i wakacyjne wyjazdy nie zawsze dostarczają ekscytujących emocji. Warto więc podkręcić atmosferę! Teraz taniej niż kiedykolwiek. Trwa wyprzedaż kryminałów i thrillerów!

Wyprzedaż w księgarni internetowej Wydaje nam się to okazja do zdobycia świetnych książek za jedyne 8 zł. Wśród nich są też oczywiście najlepsze kryminały i thrillery. Powieści takich mistrzyń i mistrzów gatunku, jak: Remigiusz Mróz, Ryszard Ćwirlej, Małgorzata Rogala, czy Aleksandra Marinina znajdziecie TUTAJ.

Tej ostatniej autorki nie trzeba specjalnie przedstawiać czytelnikom naszego wydawnictwa. Wyróżniona Honorową Nagrodą Wielkiego Kryminału pisarka jest twórczynią kultowej serii kryminalnej o Anastazji Kamieńskiej. Na wyprzedaży dostępne są tomy:

Wyprzedaż kryminałów i thrillerów to doskonała okazja, żeby uzupełnić braki na swoich książkowych regałach. Mamy nadzieję, że znajdzie się na nich miejsce, na przykład na przeboje sprzedażowe organizowanych przez nas kiermaszów, powieści: Zakłamani i Zastraszeni Joanny Dulewicz oraz Podszept Jacka Łukawskiego.

Nawet my czasem przyznajemy, że nie samymi kryminalnymi zagadkami człowiek żyje. Niekiedy tym, czego najbardziej potrzeba do szczęścia, to mrożąca krew w żyłach intryga i wciskająca w fotel akcja. Dlatego w promocyjnej ofercie mamy też uwielbiane przez miłośników gatunku thrillery:

Bestsellery

22,45 zł 44,90 zł

22,45 zł 44,90 zł

21,45 zł 42,90 zł

21,45 zł 42,90 zł

37,91 zł 39,90 zł