Aktualności
Przygoda czeka!
24.04.2024

Przygoda czeka!

Wyrusz w ekscytującą podróż, która pochłonie cię niczym bezkresny ocean i obudzi w tobie ducha przygody!  W najnowszej powieści Shannon Chakraborty, „Przygody Aminy al-Sirafi”, czeka cię pełna magii i niebezpieczeństw historia o odwadze, poświęceniu i pragnieniu przygód. Czy dasz się jej porwać?

 

Shannon Chakraborty, autorka bestsellerowej trylogii „Dewabad”, powraca z nową historią, pełną magii, zakazanych artefaktów i starożytnych tajemnic!

Amina al-Sirafi powinna być zadowolona ze swojej sytuacji. Ma za sobą burzliwą karierę piratki Oceanu Indyjskiego, przetrwała ataki mściwych łotrów i książąt oraz kilku mężów. Może ze spokojem przejść na emeryturę. Kiedy jednak dostaje pewną ofertę pracy, musi zmienić plany. To szansa nie tylko na ostatnią przygodę ze swoją załogą, ale również na zdobycie fortuny, która zabezpieczy przyszłość jej rodziny. Ale im bardziej Amina zagłębia się w zleconą jej sprawę, tym więcej mrocznych szczegółów odkrywa. Chęć zostania legendarną piratką i zasmakowania chwały wiąże się z ryzykiem. A ceną może być nawet jej dusza.

 

Shannon Chakraborty zdobyła już uznanie polskich czytelników serią „Dewabad” wydaną przez We need Ya i mamy nadzieję, że równie ciepło zostanie przyjęta jej najnowsza książka. Powieść „Przygody Aminy al-Sirafi” została doceniona za granicą przez czytelników i otrzymała gorące rekomendacje od znanych autorek, w tym od R.F. Kuang, autorki bestsellerowej powieści „Babel”, Tashi Suri, twórczyni „Jaśminowego tronu”, oraz Avy Reid, autorki „Studium Zatracenia”. Również ci, którzy z zapartym tchem śledzili twórczość Leigh Bardugo i V.E. Schwab, znajdą w tej książce dokładnie to, czego szukają – fascynujący świat, pełen tajemnic i niebezpieczeństw, który wciąga i zachwyca na każdym kroku.

 

Nowa powieść Shannon Chakraborty „Przygody Aminy al-Sirafi” zachwyci czytelników nie tylko swoją epicką fabułą, ale także wyjątkowym wydaniem. W ręce czytelników trafi ona w pobudzającym wyobraźnie wydaniu! Miękka oprawa ze skrzydełkami i barwionymi brzegami sprawi, że każda strona stanie się nie tylko oknem do fascynującego świata Aminy al-Sirafi, ale także doznaniem dla zmysłów.

 

Premiera 27 maja!

🏴‍☠️

 

 

 

Bestsellery