Aktualności
Styczniowe premiery w Czwartej Stronie
31.01.2023

Styczniowe premiery w Czwartej Stronie

Styczniowe premiery w Czwartej Stronie

W nowym roku nie zwalniamy książkowego tempa. Za nami już trzy premiery powieści obyczajowych oraz dwie z serii Bezwstydna. Zapewniamy Was, że to tylko początek naszej książkowej przygody w 2023 roku.

Sprawdź nasze premiery i wybierz najlepszą opcję dla siebie!

Agata Przybyłek, Ta chwila jest nasza 

"Ta chwila jest nasza" Agata Przybyłek

Powieść otwiera nową serię autorki, która nazywa się „Serią Nadmorską”. W każdej z książek akcja będzie rozgrywać się w innej nadmorskiej miejscowości – tutaj jest to Gdańsk.

 

Ta chwila jest nasza to książka obyczajowa z romantyczną historią w tle.

Jeden zwyczajny dzień. Dwa zupełnie odległe światy. I trzy dni pełne namiętności.

Dla Julii to najgorszy dzień w życiu. Nie dostała pracy, z którą wiązała spore nadzieje. Musi opuścić ukochane miasto i wrócić na wieś, do domu rodzinnego. Dziewczynę przepełnia żal, jej plany legły w gruzach.

Paweł ma powody do radości. Negocjacje, które prowadził, zakończyły się podpisaniem intratnego kontraktu. Mężczyzna nie jest jednak w nastroju do świętowania.

Ścieżki tych dwojga krzyżują się na gdańskiej plaży. Ona siedzi na piasku, ociera łzy i wpatruje się w fale. On patrzy tylko na nią…

Wspólny weekend pełen długich rozmów i miłosnych uniesień mija zbyt szybko. Zaczyna się kolejny zwyczajny tydzień, a wraz z nim powrót do szarej rzeczywistości i zobowiązań, które czekają gdzieś daleko.

Tylko jak dalej żyć, gdy serce zostało w Gdańsku?

 

Premiera: 11.01.2023 r.

 

Ana Huang, Miłość. Seria Twisted 

"Miłość. Seria Twisted"

Twisted to seria zagranicznych erotyków, która swoją popularność szybko zyskała na Tik Toku. W Polsce Miłość. Seria Twisted ukazała się nakładem imprintu Bezwstydnej i szybko podbiła serca naszych czytelników.

W powieści przedstawiona jest relacja bohaterów, Avy i Alexa, która zmienia się na przestrzeni czasu i przeradza w prawdziwy ognisty romans.

W książce znajdziecie motywy, takie jak:

  • grumpy&sunshine,
  • brother’s best friend,
  • touch her and you die.

Uwaga! Powieść ma czwarty poziom radaru bezwstydności. 

 

On ma serce z lodu, ale dla niej… mógłby spalić cały świat.

Alex Volkov to diabeł ukryty pod maską anioła. Dręczy go klątwa przeszłości, od której nie może uciec. Napędzany tragedią oraz bezwzględnymi dążeniami do sukcesu i zemsty, nie pozwala sobie na to, by zawładnęła nim miłość.

Gdy zostaje zmuszony do zaopiekowania się siostrą swojego najlepszego przyjaciela, rodzą się w nim nieznane dotąd uczucia. Wewnętrzny lód jego serca:

pęka,

topnieje,

płonie ogniem, który może strawić znany mu świat.

***

Ava Chen jest wolną duszą nękaną przez koszmar z dzieciństwa, którego nie pamięta.

Pomimo trudnej przeszłości nigdy nie przestała dostrzegać piękna świata… nawet w spowitym lodową powłoką sercu mężczyzny, którego nie powinna pożądać.

Najlepszego przyjaciela jej brata.

Jej sąsiada.

Jej wybawienia i zguby.

Ich miłość nigdy nie może się wydarzyć – ale jeśli się wydarzy, może ujawnić sekrety, które zniszczą nie tylko ich oboje, ale i… wszystko, co dla nich ważne.

 

Premiera: 11.01.2023 r.

 

Katarzyna Bester, Cztery cappuccino i Johnnie

"Cztery cappuccino i Johnnie" Katarzyna Bester

Cztery cappuccino i Johnnie to pierwsza premiera polskiej autorki w nowej serii Bezwstydnej. W powieści poznajemy piątkę przyjaciół – Gaję, Olimpię, Patrycję, Kalinę i Szczepana.

 

Dla tej piątki przyjaciół nie ma tematów tabu!

Gaję, Olimpię, Patrycję, Kalinę i Szczepana połączyło nieoczekiwane spotkanie w Rzeszowie. Ich znajomość szybko się rozwinęła i pozwoliła nawiązać bliską relację.

Z dnia na dzień stali się przyjaciółmi, którzy mogą porozmawiać o… wszystkim!

Nieudane związki, sprawy łóżkowe, zawodowe kryzysy, czy emocjonalne rozterki – to i wiele więcej omawiają przy filiżance cappuccino lub szklance zimnego drinka.

Książka Katarzyny Bester to pikantnie przyprawiona opowieść o życiu po trzydziestce, przyjaźni i miłości, która przychodzi z najmniej oczekiwanej strony.

To co? Dasz się zaprosić na kawę?

Książka ma najniższy poziom radaru bezwstydności.

 

Premiera 11.01.2023 r.

 

Gabriela Gargaś, Namaluj mi słońce

"Namaluj mi słońce" Gabriela Gargaś

Namaluj mi słońce to czwarta część Złotej kolekcji, w której ukazały się takie powieści, jak: Tylko Ty, A między nami wspomnienia i Wybacz mi.

Jest to ciepła opowieść o przyjaźni i nadziei na lepsze jutro.

 

„Słyszałem, że miłość to dwie samotności, które spotykają się po to, by im było lżej w życiu”.

Sabina ma niecodzienny zawód. Założyła „Stowarzyszenie Ludzi Samotnych” i spotyka się z tymi, którzy szukają bliskości drugiego człowieka, bo chcą wyrzucić z siebie to wszystko, co skrywają na dnie swoich serc. Kobieta wspiera innych, choć sama czuje się opuszczona i nieszczęśliwa.

Pewnego dnia Sabina poznaje siedmioletnią Marysię, która ma tylko jedno życzenie.

Prosi o namalowanie słońca. Między kobietą a dzieckiem tworzy się bardzo silna więź. Sabina z każdym dniem czuje się za dziewczynkę coraz bardziej odpowiedzialna. Z czasem poznaje też ojca swojej małej przyjaciółki. Maks to mężczyzna tajemniczy i nieprzewidywalny. Niesie ze sobą bagaż życiowych doświadczeń i jest przy tym szalenie intrygujący.

Jak potoczą się losy tej trójki? Co się stanie, gdy spotkają się dwie potłuczone dusze? Czy będą w stanie zbudować wspólną przyszłość?

 

Premiera: 25.01.2023 r.

 

Joanna Szarańska, Kocha, lubi, szpieguje

"Kocha, lubi, szpieguje" Joanna Szarańska

Kocha, lubi, szpieguje to drugi tom z serii „Kalina w Malinach”. Jest to komedia romantyczna z kryminalnym wątkiem w tle.

Jesteśmy pewni, że fabuła książki rozbawi was do łez i nie oderwiecie się od niej ani na chwilę.

 

To miał być kolejny spokojny weekend w życiu Kaliny. Tymczasem jedno niespodziewane wydarzenie uruchamia lawinę perypetii, które wiodą wprost do uroczego dworku w Kamionkach. Kiedy na miejscu dochodzi do tajemniczego morderstwa, Kalina staje się jedną z głównych podejrzanych. Dziewczyna nie zamierza jednak pozostawić śledztwa w rękach policji, bo w grę wchodzi jej dobre imię! Na miejscu zjawia się również niezawodny Marek, i choć na jego widok serce Kaliny bije mocniej, splot okoliczności sprawia, że nie jest im po drodze. A do tego pod nogami ciągle kręci się pewien mocno ubłocony osobnik na czterech łapach.

Tylko Kalina w jeden weekend może stać się posiadaczką dziecka, psa i zostać… oskarżona o morderstwo! I jak w tym wszystkim znaleźć miejsce na miłość?

 

Premiera: 25.01.2023 r.

Bestsellery