Aktualności
Poznaj autorki serii Bezwstydna!
24.11.2022

Poznaj autorki serii Bezwstydna!

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od pierwszych premier romansów w serii Bezwstydna. Będą na Was czekać gorące zagraniczne tytuły, wciągające romanse z Wattpada i pełne bezwstydnego humoru powieści znanych, polskich autorek. Tym samym mamy nadzieję, że każda z Was znajdzie wśród przyszłorocznych tytułów coś dla siebie! Tymczasem poznajcie bliżej nasze autorki!

 

Ana Huang

Ana Huang jest autorką przede wszystkim namiętnych i pełnych pasji książek z gatunku New Adult i współczesnych romansów. Jej książki zawierają zróżnicowane postacie i emocjonalne, czasem kręte drogi do szczęśliwego zakończenia (z dużą ilością żartów i pikanterii). Poza czytaniem i pisaniem Ana uwielbia podróżować, ma obsesję na punkcie gorącej czekolady i jest w związkach z wieloma fikcyjnymi chłopakami.

Katarzyna Bester

Katarzyna Bester. Autorka komedii romantycznych oraz historii poruszających problemy codzienności. Właścicielka dwóch kocurów i wolontariuszka fundacji ratującej bezdomne kociaki. Uwielbia lato, kawę i czekoladę. Fanka muzyki Elvisa Presleya i Sary Bareilles, a także miłośniczka filmów Marvela. Jako czytelnik najchętniej sięga po romanse oraz thrillery.

 

B. A. Feder

B. A. Feder autorka Wattpadowych powieści. W swoich romansach łączy namiętność z elementami thrillera. Absolwentka psychologii. Wiedzę zdobytą na studiach wykorzystuje przy kreacji swoich bohaterów, nadając im mocny zarys psychologiczny.

Prywatnie jest żoną i psią matką trzech adoptowanych suczek, które rozpieszcza na każdym kroku. Miłośniczka podróży, uzależniona od kawy i tatuaży. Wrażliwiec i typ sentymentalnej, niepoprawnej romantyczki. Ma głowę pełną pomysłów oraz stos notesów, w których obsesyjnie zapisuje koncepcje kolejnych powieści.

 

Rachel Lynn Solomon

Rachel Lynn Solomon pracowała w publicznym radiu, zanim jej zamiłowanie do opowiadania historii skłoniło ją do pisarstwa. Jest autorką kilku książek dla nastolatków i dorosłych – w tym bestsellerów „New York Timesa” m.in The Ex Talk, Weather Girl. Każdemu, kto zechce jej posłuchać powie, że w Seattle, gdzie mieszka z mężem i malutkim pieskiem, naprawdę nie pada tak często.

Sally Thorne

Sally Thorne jest autorką bestsellerowej komedii romantycznej The Hating Game oraz 99 Percent Mine, Second First Impressions i Angelika Frankenstein Makes Her Match. Jej debiutancka powieść została zekranizowana.

Sally spędza dni na podróżach się do fikcyjnych światów, które sama stworzyła. Mieszka w Canberze w Australii z mężem w domu pełnym starych zabawek, zbyt wielu poduszek i najsłodszego mopsa na świecie.

 

Bestsellery