Aktualności
„Nie ufaj mu” – Remigiusz Mróz potrafi zaskoczyć!
20.07.2022

„Nie ufaj mu” – Remigiusz Mróz potrafi zaskoczyć!

27 lipca! To data jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, a jednocześnie powrotu Iny i Gracjana, których poznaliśmy już na kartach thrillera „Wybaczam ci”. Przed jakimi wyzwaniami tym razem przyszło im stanąć za sprawą spisanej przez Remigiusza Mroza brawurowej historii?

Nowa droga życia?

Minął rok, od kiedy życie Iny Kobryn wywróciło się do góry nogami. Kiedy wreszcie jest gotowa ruszyć dalej i zostawić za sobą trudne przeżycia, poznaje mężczyznę, na którego czekała. Daje jej poczucie bezpieczeństwa, nie ma przed nią tajemnic i sprawia, że Ina po raz kolejny wierzy w lepszą przyszłość.

Jej siostra przygotowuje się tymczasem do ślubu z Gracjanem Pabstem, który po latach w końcu się oświadczył. Wszystko układa się tak, jak powinno, dopóki nie dostaje ona wiadomości o treści „nie ufaj mu”. Czy Gracjan chowa własne upiory z przeszłości? Czy w istocie jest tym, za kogo mają go siostry? Obie muszą stawić czoła temu, że rzeczy, które wydarzyły się w ich życiu, nie są takie, za jakie je uważały…

Tajemnice, relacje, zaufanie

Remigiusz Mróz jako autor znany jest z tego, że nie oszczędza swoich bohaterów.  Nieszablonowe postacie, mrożące krew w żyłach cliff hangery, rozbrajające dialogi i szokujące zwroty akcji to tylko niektóre cechy jego książek, za które pokochały go setki tysięcy czytelników.

Wszystko to znajdziecie w „Nie ufaj mu”! Bo czy mogloby być inaczej w historii o bohaterach, w której ona ufała mu od lat, a on miał przed nią tajemnice? I czy uda się je rozwiązać… zanim będzie za późno?

Najpopularniejszy pisarz

Z wielką radością nie tylko wyczekujemy nadchodzącej premiery, ale i dzielimy się informacją o tym, że Remigiusz Mróz – kolejny rok z rzędu! – został ogłoszony najpopularniejszym autorem w Polsce, wg raportu Biblioteki Narodowej. Nic a nic nas to nie dziwi!

Autorowi gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów, nieustającej weny twórczej! A czytelnikom serdecznie dziękujemy i życzymy wielu emocjonujących książek ich ulubionego pisarza!

 

 

Bestsellery

22,45 zł 44,90 zł

22,45 zł 44,90 zł

21,45 zł 42,90 zł

21,45 zł 42,90 zł

37,91 zł 39,90 zł