Aktualności
Nowa odsłona debiutanckiej powieści Karoliny Wilczyńskiej!
17.05.2022

Nowa odsłona debiutanckiej powieści Karoliny Wilczyńskiej!

Czy masz czasem ochotę zostawić wszystko i gdzieś uciec? Najlepiej na wieś, gdzie miejski zgiełk niknie, a życie staje się wolniejsze, spokojniejsze. Czy ten wymarzony obraz pokryje się z rzeczywistością, do jakiej przeniosła się Nadia? 

 

Nadia porzuca miasto i dobrą pracę, by spróbować czegoś innego i nowego – życia na wsi. Takiego ze wszystkimi jego urokami, bolączkami i uprzedzeniami. Z mieszkańcami, którzy choć życzliwi, bywają też nieufni i zdystansowani. Przed kobietą kolejne wyzwania. Jednym z nich jest tytułowy performens. Czym jest? Jak zareagują na niego ludzie? Dokąd zaprowadzi bohaterkę?
Poznaj historię niebanalną i nieprzewidywalną, nastrojową i przejmującą. Daj się ponieść refleksyjnej opowieści o spełnianiu marzeń i o tym, jak trudno je zrealizować. Ale przecież trzeba próbować…  

 

 

Karolinę Wilczyńską i jej twórczość pokochały tysiące czytelniczek. Nikt tak jak ona nie oddziałuje na emocje, nie buduje nastroju, nie mówi o rzeczach trudnych, a jednocześnie tak bardzo bliskich zwyczajnym kobietom. „Stacja Jagodno” ma całe rzesze fanek. „Rok na Kwiatowej” nikogo nie pozostawia obojętnym. Seria „Ja, Kobieta” zmusza do zatrzymania się w codziennym biegu i chwili refleksji. Nadszedł czas, by przypomnieć fenomenalny debiut Autorki. 

 

Bestsellery