Aktualności
Przemysław Żarski zaprasza do „Gabinetu luster”
11.05.2022

Przemysław Żarski zaprasza do „Gabinetu luster”

Silny reprezentant nowego pokolenia polskich pisarzy kryminalnych zakończył miniony rok rewelacyjnie, brawurowo kończąc trylogię z komisarzem Kreftem (za którą pokochali go wielbiciele kryminałów), a także zdobywając nagrodę Kryminalnej Piły za powieść „Blizna”. W tym roku autor stawia kolejny odważny literacki krok, oddając w ręce czytelników thriller „Gabinet luster”.

Igor i Ada. 1999 i 2019.

Dziewczynka i chłopiec. Siostra i brat. Przeszłość i jej konsekwencje w teraźniejszości. Wielokrotne odbicia, które czas, niczym lustro, zniekształca. Ale we wszystkim tkwi pragnąca wydobyć się na światło dzienne prawda.

  1. Ada i Igor Rezlerowie udają się na rodzinną wycieczkę w góry. Ale tylko 4-letnia dziewczynka wraz z rodzicami wracają po niej do domu. 14-letni Igor znika.
  2. Po dwudziestu latach Ada wciąż nie wie, co stało się z jej bratem. Młoda kobieta otrzymuje jednak tajemniczą kopertę, a wraz z nią wspomnienia tragicznych chwil wracają ze zdwojoną mocą. Rezler musi wrócić do rodzinnej miejscowości, aby przekonać się kto mówi prawdę, a kto przez lata kłamał i krzywdził.

Będzie to trudne zadanie, bo, jak wiadomo, najbliższe prawdzie jest właśnie kłamstwo…

Thriller psychologiczny

Oprócz wartkiej, wciągającej akcji, której zwroty sprawiają, że czytana w „Gabinecie luster” historia jest ponadprzeciętnie wciągająca, thriller Przemysława Żarskiego to też opowieść o relacjach. Z rodzeństwem, z rodzicami, z dziećmi, z przyjaciółmi, z siatką małych społeczności. Ale i z samymi sobą – w teraźniejszości i przeszłości.

Polecana książka

„Mroczna i klimatyczna opowieść, przeplatająca przeszłość z teraźniejszością i wnikająca w głowy zarówno bohaterów, jak i czytelnika. Znakomity thriller psychologiczny” – powiedział po lekturze książki Jędrzej Pasierski.

Sięgnij po kryminały Przemysława Żarskiego

Jeśli masz już za sobą lekturą „Gabinetu luster” i rozsmakowałeś się w sprawnym, wciągającym pisarstwie Przemysława Żarskiego, koniecznie sięgnij po trylogię z komisarzem Kreftem, dzięki której autor podbił polską scenę kryminałów – zarówno półki czytelników, jak i recenzje krytyków. „Ślad”, „Blizna” i „Cierń” polecają się uwadze!

Bestsellery

25,74 zł 42,90 zł

23,60 zł 42,90 zł

25,74 zł 42,90 zł

23,94 zł 39,90 zł