Aktualności
Zaczytaj się w Czwartej Stronie na wiosnę!
14.04.2022

Zaczytaj się w Czwartej Stronie na wiosnę!

Wraz z naszymi wiosennymi premierami mamy nadzieję, że w końcu na stałe zagości wszędzie słońce! Tak wspaniałe tytuły z pewnością podniosą temperaturę, dzięki całej gamie emocji, jakie gwarantują. Mamy też nadzieję, że nowości od nas umilą Wam najbliższe świąteczne dni.

Śmiech przez łzy (oczywiście wzruszenia) zagwarantuje książka Anny Chaber „Do wesela się wyrobię”. Dreszczyk emocji poczujecie, sięgając po nowość od Klaudii Bianek. W „Odkąd cię poznałam” wrócimy do historii dziennikarki Agaty i  niesłusznie oskarżonego Kamila. Z kolei u Agnieszki Lis otuli Was ciepło rodzinne i blask wszystkich odcieni przyjaźni.

Do wesela się wyrobię – Anna Chaber

Ile jesteś w stanie zrobić dla kogoś naprawdę Ci bliskiego?

Pierścionek? Jest. Sukienka? Jest. Tort? Jest. A przynajmniej tak się Oli wydawało. Przed ołtarz jej się nie spieszy, a do samej instytucji małżeństwa podchodzi z dużą dozą ostrożności. Gdy jednak jej najlepsza przyjaciółka Ala w ostatniej chwili zostaje bez konsultantki ślubnej, postanawia podjąć się organizacji tego wymarzonego dnia. Nie przewidziała, że ktoś jej starania będzie sabotować. Zgubiony pierścionek, niepasująca suknia, czy kryzys tortowy to tylko kilka z piętrzących się problemów.

Ola jednak łatwo się nie poddaje. Zaopatrzona w plan działania, cynizm  i niemal siostrzaną miłość do swojej przyjaciółki, robi wszystko, by ze wszystkim do wesela się wyrobić.

 

 

Odkąd cię poznałam – Klaudia Bianek

Ta książka jest wytworem wyobraźni autorki. Wszyscy bohaterowie są wymyśleni. Ale przecież to wszystko mogło się wydarzyć. I to czyni tę historię jeszcze bardziej poruszającą.

Agata Targosz wciąż pracuje nad reportażem o Kamilu Przyborze, mężczyźnie skazanym za morderstwo, którego prawdopodobnie nie popełnił. Dziennikarka dociera do nowych informacji, ale czy to wystarczy, by doprowadzić do ponownego procesu? Cała sprawa pochłania kobietę na tyle, że odsuwa się od męża. On natomiast postanawia ratować ich związek.

Kamil stara się posklejać to, co zostało z jego życia, ale każdy dzień to dla niego pole bitwy. Po dwudziestu latach za kratami powrót do szarej zwyczajności to droga pełna dziur i zakrętów.
A demony przeszłości nie śpią i dają o sobie znać. Agata i Kamil mierzą się ze wspomnieniami i przykrymi doświadczeniami. Czy są w stanie uratować siebie nawzajem i zacząć na nowo żyć? Na kogo mogą liczyć w tej nierównej walce?

Drugi tom serii „Nieobojętność” autorstwa Klaudii Bianek to przejmująca historia o szukaniu sprawiedliwości, odnajdywaniu siebie i ogromnej potrzebie bliskości.

 

Witraże – Agnieszka Lis

Sięgnij po opowieść o sile przyjaźni!

Dwanaście lat temu grupa obcych sobie ludzi spotkała się na Wyspach Kanaryjskich. Ta podróż  zmieniła ich życie. Jak potoczyły się losy bohaterów? Kim są dzisiaj? Czy czegoś żałują, a może za czymś tęsknią?

Agata po sprzedaniu firmy próbuje odnaleźć się w otaczającej ją rzeczywistości. Jest wolna, ale czy szczęśliwa? Praca zawodowa całkowicie pochłania Julitę, dużo wrażeń dostarczają jej też domowe obowiązki. Opieka nad dwoma szalonymi nastolatkami, którym bliska staje się ekologia i filozofia zero waste, to nie lada wyzwanie. Niemały przewrót czeka też Sylwię i Kacpra. Ale czy niespodzianki nie są tym, co sprawia, że życie nabiera kolorów?

Agnieszka Lis pokazuje, że na zmiany nigdy nie jest za późno. I małe, i duże są wpisane w nasze życie. Ale nie uda się ich przeprowadzić bez miłości, przyjaźni i wsparcia najbliższych.

 

 

Bestsellery