Aktualności
Anna Rozenberg laureatką X Festiwalu Kryminału „Kryminalna Piła 2022”!
04.04.2022

Anna Rozenberg laureatką X Festiwalu Kryminału „Kryminalna Piła 2022”!

W sobotę, 2 kwietnia 2022 r.,  odbyło się ogłoszenie laureatów nagrody dla Najlepszej Polskiej Miejskiej Powieści Kryminalnej roku 2021. 

Anna Rozenberg wygrywa „Punktami zapalnymi”!

Nagroda Kryminalnej Piły dla Najlepszej Polskiej Miejskiej Powieści Kryminalnej roku 2021 dla Anny Rozenberg za powieść „Punkty zapalne”!

„Anna Rozenberg długo zabierała się do wydania swojej pierwszej powieści, ale kiedy wreszcie zadebiutowała, rozbłysła w świecie prozy kryminalnej niczym supernowa. Cykl z inspektorem Davidem Redfernem jest jedną z najbardziej oryginalnych, przemyślanych i literacko wysmakowanych serii kryminalnych, jakie powstały w ostatnich latach. Najwyraźniej mieszkająca w Wielkiej Brytanii autorka nie zmarnowała lat oczekiwania na debiut i świetnie się do niego przygotowała”.

Robert Małecki i Przemysław Żarski wyróżnieni

Wyróżnienie jury nagrody Kryminalnej Piły dla Najlepszej Polskiej Miejskiej Powieści Kryminalnej roku 2021 dla Roberta Małeckiego otrzymała powieść „Najsłabsze Ogniwo”.

 

 

Wyróżnienie Komendanta Szkoły Policji w Pile dla Najlepszej Polskiej Miejskiej Powieści Kryminalnej roku 2021 dla Przemysława Żarskiego za powieść „Cierń”.

Bestsellery