Aktualności
Stwórz dla nas okładkę dla powieści obyczajowej!
23.03.2022

Stwórz dla nas okładkę dla powieści obyczajowej!

Twoją pasją jest projektowanie graficzne? Od zawsze marzysz, aby tworzyć projekty okładek książek? A może do tego uwielbiasz czytać? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Stwórz dla nas okładkę dla powieści obyczajowej Miłość na deskach teatru. Daj ponieść się wyobraźni i wykreuj projekt, który zachwyci nie tylko nas, ale i czytelniczki. Niech Twoja okładka zachęci do sięgnięcia po książkę każdą okładkową srokę.

Teatr to temat, który daje wiele możliwości. Scena, kurtyna, światła reflektorów, kostiumy i scenografia – z pewnością uda Ci się znaleźć odpowiednie inspiracje. Dodaj do tego niesamowity romans i uczucia rodzące się pomiędzy aktorami… Czy pomysły właśnie rodzą się w Twojej wyobraźni? Nie zwlekaj więc i przelej je na projekt!

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15 maja 2022 roku. Konkursową pracę prześlij na adres konkursokladkowy@czwartastrona.pl. Nie zapomnij o dołączeniu zgłoszenia do konkursu, zgody autora projektu oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegóły znajdziesz w regulaminie pod tym linkiem: https://czwartastrona.pl/regulamin/

Załączniki do regulaminu oraz szablon okładki znajdziesz pod tym linkiem oraz tutaj.

Nagrodą główną w konkursie jest zrealizowanie okładki książki wydawnictwa Czwarta Strona oraz 2000 zł.