Aktualności
Świąteczny prezentownik od Czwartej Strony!
17.12.2021

Świąteczny prezentownik od Czwartej Strony!

Szukasz świątecznych prezentów dla najważniejszych kobiet w Twoim życiu? Dla mamy, babci, siostry lub przyjaciółki? Przychodzimy z pomocą! Książki Czwartej Strony są idealnym pomysłem. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, które z pewnością ucieszą przy choince każdą czytelniczkę!

Idealne książki dla mamy.

Wśród naszych tegorocznych premier znajdziecie kilka tytułów idealnych dla każdej mamy. Szczególnie polecamy Wam:

Będą z tego kłopoty Agaty Przybyłek – ta przyjemna powieść o przyjacielskich relacjach między kobietami oraz codziennych kłopotach na pewno wywoła uśmiech na twarzy Twojej mamy.

Kraina Spełnionych Życzeń Joanny Szarańskiej – druga część otulającej świątecznej opowieści na zimowe wieczory. Taki prezent pod choinkę dla Twojej mamy z pewnością przedłuży magię Bożego Narodzenia!

Książki, które ucieszą siostrę.

Twoja siostra to wymagająca czytelniczka, która szuka wyjątkowych, kobiecych historii? Świetnie sprawdzą się dla niej:

Moja lista gości Rebekki Serle – ta historia porusza swoją emocjonalnością, skłania do przemyśleń nad przeszłością, a jednocześnie daje nadzieję. Może nastroi ona Was do dyskusji, kogo na taką kolację zaprosiłaby każda z Was?

Promyczek na święta Klaudii Bianek – jeśli Twoja siostra jest fanką czworonogów, na pewno sprawisz jej radość tą chwytającą za serce świąteczną historią.

Wymarzone książki dla babci.

Każda babcia to kobieta wyjątkowa. Dlatego też zasługuje na świąteczny prezent, który sprawi jej radość! Z naszej biblioteczki polecamy:

Dałeś mi siłę Karoliny Wilczyńskiej – to historia, w której znajdziecie kobiecą siłę oraz liczne wzruszenia. Z pewnością trafi ona w gust Twojej babci.

Gdy zasypie śnieg… Agaty Przybyłek – tutaj to właśnie babcia odgrywa jedną z głównych ról i, co ciekawe, ma wiele szalonych pomysłów! W tej książce czeka na Was zimowa radość, siła międzypokoleniowych kobiecych więzów, niespodziewana miłość i wiele więcej.

Książki dla wspaniałej przyjaciółki.

Święta to czas, w którym warto docenić swoich przyjaciół. Wśród naszych historii znajdziesz wiele perełek, które sprawdzą się idealnie dla Twojej przyjaciółki. To między innymi:

Zaproś mnie na pumpkin latte Anny Chaber – książka ta jest piękna zarówno zewnątrz, jak i w środku. Przyciągająca wzrok jesienna okładka oraz inspirująca historia o wsparciu przyjaciół i przychodzącej znienacka miłości. Ta powieść to gwarancja trafionego prezentu!

Zaufaj swoim marzeniom Natalii Sońskiej – piękna opowieść o tym, że warto walczyć o siebie i spełniać swoje marzenia, osadzona w zimowym krajobrazie Tatr. Może zakończenie zakopiańskiej serii zainspiruje Ciebie i Twoją przyjaciółkę do wspólnego wyjazdu w góry?

Książki na prezent sprawdzają się doskonale. Nasze historie od lat trafiają pod Wasze świąteczne drzewka i pomagają w tworzeniu magicznej atmosfery Bożego Narodzenia. Jeśli więc szukasz idealnych podarunków dla bliskich Ci kobiet, zapraszamy na zakupy! Wszystkie tytuły znajdziesz tutaj.

Bestsellery

25,74 zł 42,90 zł

23,60 zł 42,90 zł

25,74 zł 42,90 zł

23,94 zł 39,90 zł