Aktualności

Zapraszamy na Domowe Targi Książki!
18.11.2021

Zapraszamy na Domowe Targi Książki!

Domowe Targi Książki zaczną się już za kilka dni!To piąta edycja organizowanego przez Wydaje nam się wydarzenia. Tym razem odbędą się w dniach 22-28 listopada pod hasłem przytulność. Czwarta Strona po raz kolejny będzie współorganizatorką Targów, dzięki czemu będziecie mieli okazję spotkać nas i nasze Autorki oraz Autorów, a także poznać bliżej nasze książki. Nie czekajcie więc dłużej, załóżcie grube skarpetki, okryjcie się ulubionym kocykiem i z kubkiem gorącej herbaty w ręce weźcie udział w naszych wydarzeniach online!

Domowe Targi Książki: przytulność – co dla Was przygotowaliśmy?

Domowe Targi Książki to wydarzenie wyjątkowe. W jego trakcie spotykamy się z autorami i autorkami, rozmawiamy o książkach, dzielimy naszymi spostrzeżeniami. Tworzymy przestrzeń, która jest idealna do czytelniczych, pisarskich oraz wydawniczych dyskusji w ciepłej, domowej atmosferze.

W tym roku Czwarta Strona organizuje aż 3 spotkania z naszymi wspaniałymi autorkami. Będziecie mieli możliwość przenieść się w świąteczną krainę marzeń z Natalią Sońską oraz Joanną Szarańską, a także poczuć zimową magię z Klaudią Bianek i Agatą Czykierdą-Grabowską. Chcemy także otulić Was opowieściami Agaty Przybyłek.

Również Czwarta Strona Kryminału będzie gościć swoich autorów. Zaplanowane są aż cztery spotkania z:

· Joanną Dulewicz, Hanną Greń i Anną Rozenberg,

· Anną Górną,

· Przemysławem Borkowskim i Bartoszem Szczygielskim,

· Izabelą Janiszewską, Małgorzatą Rogalą i Przemysławem Żarskim.

Nie zabraknie także rozmów z autorkami oraz autorami Wydawnictwa Poznańskiego, Zygzaków i We need YA. Domowe Targi Książki to prawdziwa gratka dla wszystkich entuzjastów literatury!

Wszystkie spotkania odbędą się online na platformie Facebook, więc możecie uczestniczyć w nich, siedząc w wygodnym, domowym fotelu czy też popijając kawę w ulubionej kawiarni. Nie zapomnijcie, by stworzyć sobie przytulny klimat!

Pamiętajcie jednak, że Domowe Targi Książki to nie tylko spotkania z autorkami i autorami. To także dyskusje wydawców, rozmowy książkoholików i koneserów oraz możliwość usłyszenia porad i wskazówek od bookstagramerów. Nie zabraknie także prezentowników, które pomogą Wam wybrać idealne świąteczne podarunki dla bliskich. Organizatorzy przygotowali dla Was również liczne nagrody oraz niesamowite książkowe promocje!

Nie pozostaje nam nic poza zaproszeniem Was do uczestnictwa w naszym przytulnym wydarzeniu! Już teraz dołączcie do głównego eventu Domowych Targów Książki na Facebooku, by być na bieżąco ze wszystkimi newsami. Do zobaczenia!

Więcej informacji, w tym szczegółowy program najbliższej edycji DTK znajdziecie TUTAJ

Bestsellery