Aktualności

Dołącz do północnego sabatu!
23.09.2021

Dołącz do północnego sabatu!

Premiera debiutanckiej powieści Agnieszki Sorycz dopiero 29 września, ale w naszej księgarni kupisz ją już dziś!

Dalia to dyplomowana zielarka i właścicielka modnej, warszawskiej klubokawiarni Aria. Dzieli swój czas pomiędzy pracę, przyjaciół i brata Branka, który jest jej jedyną rodziną. Na początku października podczas pracy na stanowisku archeologicznym na Ślęży Branko przepada bez śladu. Tydzień później Dalia znajduje w swojej skrzynce pocztowej tajemniczy przedmiot z notatką prowadzącą do antykwariatu w centrum Warszawy. Gdy poznaje właściciela antykwariatu, Radowoja, oraz jego młodszego brata Teowoja, jej życie z dnia na dzień się zmienia. To od nich dowiaduje się, że jest słowiańską Zaklinaczką i wywołuje klątwę, która od tysięcy lat dziesiątkuje Sabat. W dodatku tym razem pojawia się na świecie o sto pięćdziesiąt lat za wcześnie, burząc tym samym rytm wszechświata. Łowca tylko czekał na tę okazję.
Choć Dalia dotychczas nie wiedziała nic o swoich umiejętnościach, gotowa jest zrobić wszystko, aby uratować Sabat przed zagładą. Odkrywa też, co łączy ją z Teo – mężczyzną, obok którego nie potrafi przejść obojętnie, a z którym w każdym poprzednim wcieleniu ginęła od ostrza Łowcy. Czy tym razem uda im się stawić czoła niebezpieczeństwu?

 

Z okazji premiery książki  mamy dla Was wyjątkowy zestaw!

W pakiecie oprócz książki znajdziecie kalendarz słowiański oraz wyjątkową świecę sojową stworzoną specjalnie dla nas przez Soy Witch. Zapach świecy, to połączenie białej szałwii z odrobiną tajemniczych i magicznych składników 😉 

Kalendarz słowiański ma format a4.

Świeca ma pojemność 120 ml.

Ten zestaw zdecydowanie wprowadzi Was w wyjątkowy klimat książki.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: PÓŁNOCNY SABAT

Bestsellery

27,93 zł 39,90 zł

27,93 zł 39,90 zł

30,03 zł 42,90 zł