Aktualności
Robert Małecki demaskuje „Najsłabsze ogniwo”!
13.09.2021

Robert Małecki demaskuje „Najsłabsze ogniwo”!

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani.

Najnowsza powieść Roberta Małeckiego! Toruński autor powraca z ekscytującym thrillerem! Premiera „Najsłabszego ogniwa” już 29 września.

O czym jest „Najsłabsze ogniwo”?

Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku.

Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci podejrzewają, że Aleks i Alina wyskoczyli na krótki romantyczny urlop i odcięli się od świata. Jednak kiedy oboje milczą zbyt długo, Piotr nie ma wątpliwości, że wydarzyło się coś złego.

Tylko co stało się z Aleksem i Aliną oraz kto stoi za ich zaginięciem? I dlaczego – w tym samym czasie – nastoletni syn sąsiadów ucieka z domu? Czy to możliwe, że coś łączy obie te sprawy?

Aby poznać prawdę, Warot będzie musiał wyplątać się z pajęczyny pełnej kłamstw, którą tkają także jego najbliżsi. A w solidnym i trwałym łańcuchu tajemnic trudno trafić na jedno, najsłabsze ogniwo…

Polecana książka!

„Wszyscy kłamią. Jedni, aby chronić siebie, inni – najbliższych. Kłamią w słusznej sprawie albo żeby ukryć zbrodnie. Sieć kłamstw oplata bohatera. Pochłonęłam w jedną noc”.

Anna Mucha

 

 

 

Bestsellery

27,45 zł 49,90 zł

47,41 zł 49,90 zł

37,91 zł 39,90 zł