Aktualności

Majówkowy wyjazd bez wychodzenia z domu
29.04.2021

Majówkowy wyjazd bez wychodzenia z domu

Strój kąpielowy, aparat, górskie buty… a i jeszcze krem do opalania. I sweter, bo z pogodą to nigdy nic nie wiadomo. I klapki. I jeszcze ze dwie koszulki, bo przecież może będzie trzeba się przebierać trzy razy dziennie. I znów wyrwany zamek w torbie. I znów nadbagaż. Na szczęście są książki, które potrafią przenieść nas gdzie tylko chcemy i to bez przymusu pakowania walizek. A w roli biur podróży występują wydawnictwa, biblioteki i księgarnie.

Jeśli marzą wam się góry, polecamy wycieczkę na Podhale w towarzystwie Olgi, bohaterki książki „Najlepsze, co mnie spotkało” autorstwa Agaty Przybyłek. Możemy wraz też Karoliną Wilczyńską zaproponować wycieczkę do Jagodna, urokliwej miejscowości w Górach Świętokrzyskich.

Jeśli wolicie dworek w środku lasu, skorzystajcie z gościnności Zaniewskich oraz Marty Radomskiej i wybierzcie się do Radgoszczy. Leżaczek na tarasie już czeka, a pani Tereska akurat gotuje kompot. Możecie też usiąść na ławeczce pod bzem w towarzystwie Agnieszki Olejnik  i posłuchać opowieści Igi i Agaty, które nieoczekiwanie wygrały 20 milionów.

A może morze? Lidia Liszewska i Robert Kornacki zapraszają na spotkanie z Edytą i Jackiem na bałtyckim wybrzeżu. Łucja – bohaterka „W promieniach szczęścia” też zaprasza nad morze i obiecuje opowiedzieć swoją historię. Będzie to chwytająca za serce opowieść o poświęceniu, prawdziwej miłości i szczęściu. I o tym, że czasem rezygnując z siebie można zyskać najwięcej.

Dobrym pomysłem będzie też odpoczynek nad Jeziorakiem. Zaprasza Katarzyna Sarnowska. Piękne jezioro i sielskie krajobrazy pozwolą znaleźć wewnętrzny spokój i odpocząć od codzienności.

Agnieszka Lis zaprasza z na Wyspy Kanaryjskie wraz z bohaterami „Widoków”. Paszporty i bilety lotnicze nie będą jednak potrzebne.

Gabriela Gargaś natomiast proponuje podróż… w czasie wraz z rodziną Dobrzańskich.

A jeśli marzycie po prostu o kawie w dobrym towarzystwie, to zapraszamy wraz z Joanną Szarańską  na Miodową. Słodkości do kawy zapewnią wam natomiast bohaterowie serii „Jagodowa miłość” autorstwa Natalii Sońskiej. Z pewnością spędzicie z nimi miło czas.

To gdzie się wybieracie w tym roku?