Aktualności

Wiosna w kalendarzu i w biblioteczce
25.03.2021

Wiosna w kalendarzu i w biblioteczce

 

Coraz dłuższe dni, zmiana czasu na letni i więcej słońca (w porównaniu z grudniem) to tylko niektóre zwiastuny prawdziwej wiosny. Przyroda powoli budzi się do życia, a my wraz z nią wychodzimy z tego zimowego letargu.

Dłuższe dni to więcej czasu na czytanie bez konieczności zapalania światła, a więc ekologicznie. Poza tym coraz częściej można już czytać na balkonie, w przydomowym ogródku czy pobliskim parku. Oczywiście wierzymy, że każdy czyta to, na co ma ochotę, ale niezdecydowanym proponujemy zakochać się na wiosnę… w powieściach obyczajowych. Będzie miło, zabawnie, a czasem nawet całkiem poważnie. Nasze Autorki zaskakują niebanalną fabułą i nietuzinkowymi bohaterkami. Zapewniają towarzystwo na długie godziny, pełne wzruszeń, uniesień i zabawnych perypetii. Poruszają codzienne problemy, a wielowątkowa fabuła pozwala przyjrzeć im się z wielu perspektyw i poczuć się częścią opisywanego społeczeństwa. Powieści obyczajowe zapewniają rozrywkę, czasami skłaniając jednak do refleksji i pozwalając na swobodną ocenę bohaterów czy przedstawionych wydarzeń. Na nudę narzekać na pewno nie będziecie, wszak każde spotkanie z książkowymi bohaterkami to jak kawa z najlepszą przyjaciółką.

Oprócz wspaniałej treści nasze powieści zachwycają pięknymi okładkami, które, po przeczytaniu książki, staną się ozdobą domowej biblioteczki. Marta Radomska przyciąga iście wiosennymi i okwieconymi okładkami. „Wszystkie nasze dni” i „Nasze piękne chwile” autorstwa Natalii Sońskiej wołają nas prawdziwie instagramowymi kompozycjami. Gabrysia Gargaś proponuje sagę Dobrzyńskich wraz z ciemnymi kwiatowymi okładkami w stylu flat lay. Natomiast wielbicielki bardziej stonowanych kolorów będą zachwycone serią pastelową autorstwa Klaudii Bianek oraz serią miodową od Joanny Szarańskiej.

W naszej księgarni Wydaje nam się macie akurat okazję spotkać nowe książkowe przyjaciółki w towarzystwie wiosennych rabatów.

Bestsellery

23,94 zł 39,90 zł