Aktualności

„Afekt” – Remigiusz Mróz przedstawia trzynasty tom serii o Chyłce
16.03.2021

„Afekt” – Remigiusz Mróz przedstawia trzynasty tom serii o Chyłce

Odliczanie do kolejnej premiery książki z serii o Joannie Chyłce już wkrótce się zakończy. 23 marca premierę mieć będzie trzynasty tom serii z charyzmatyczną prawniczką w roli głównej. Kolejna książka Remigiusz Mroza nosi tytuł „Afekt” i czekają na nią rzesze czytelników w całej Polsce!

O czym jest „Afekt”?

W nowej kancelarii prawnej Joannie Chyłce zostaje przydzielona sprawa będąca jej zawodowym koszmarem: ma bronić pedofila. Sytuację komplikuje fakt, że oskarżonym jest brat jednego z najważniejszych polityków w Polsce – kandydata na prezydenta, który przed wyborami przoduje w sondażach. Sprawa skupia na sobie uwagę wszystkich mediów, gdyż jej finał przesądzi nie tylko o losie oskarżonego, ale najprawdopodobniej także o wyniku wyborów.

Życie zawodowe Chyłki komplikuje się coraz bardziej, ale to nie koniec problemów. Prawdziwe zaczną się, kiedy w życiu Kordiana pojawi się pewna dziewczyna z jego przeszłości…

Seria o Chyłce

Seria thrillerów prawniczych Remigiusza Mroza cieszy się niesłabnącą popularnością wśród czytelników, którzy niecierpliwie wyczekują kolejnych tomów o sądowych i prywatnych losach Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego. Cykl o manipulacjach, intrygach oraz bezwzględnym, ale i fascynującym prawniczym świecie podbił już niejedno czytelnicze serce.

Do tej pory w cyklu ukazało się 12 książek: „Kasacja”, „Zaginięcie”, „Rewizja”, „Immunitet”, „Inwigilacja”, „Oskarżenie”, „Testament”, „Kontratyp”, „Umorzenie”, „Wyrok”, „Ekstradycja”, „Precedens”.

Najnowsza książka Remigiusza Mroza

Trzynasty tom cyklu, „Afekt”, będzie miał swoją premierę już 23 marca.

Bestsellery

23,94 zł 39,90 zł