Aktualności

Prezentowe propozycje od Czwartej Strony
17.12.2020

Prezentowe propozycje od Czwartej Strony

 

Jeśli szukacie prezentu dla mamy, babci, siostry, koleżanki czy dziecka, to przychodzimy do Was z naszymi prezentowymi polecajkami!

 

Dla babci

Książki z serii Stacja Jagodno będą idealnym wyborem dla babć, które uwielbiają tworzyć rękodzieło oraz lubią przytulny małomiasteczkowy klimat. W tej serii ukazało się aż dziesięć tomów, więc jest ona idealna do czytania przez różnych członków rodziny i wymieniania się między sobą kolejnymi książkami.

Saga Dobrzyńskich – pierwsza część tej serii Kiedyś się odnajdziemy została zainspirowana przez prawdziwe losy babci autorki. Być może będzie to też dobra okazja żeby powspominać młodość naszych dziadków?

 

Dla mamy

Jeśli Wasze mamy lubią czytać i wybierają emocjonujące historie, to z pewnością docenią książki Sylwii Trojanowskiej z serii Dobre ChwileDaj nam jeszcze szansę oraz Powiedź mi, jak będzie. W każdej z nich splatają się trzy wręcz filmowe opowieści, które aż kipią emocjami.

A jeśli Wasza mama kocha świąteczny klimat i ciepłe rodzinne opowieści, to warto pomyśleć o Krainie Zeszłorocznych Choinek. Tegoroczna świąteczna książka Joanny Szarańskiej zabiera nas do tytułowej Krainy Zeszłorocznych Choinek i przywołuje najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa.

 

Dla siostry

Siedmiu mężów Evelyn Hugo będzie idealną propozycją dla każdej kinomaniaczki, osoby która interesuję się czerwonym dywanem, gwiazdami filmowymi i kocha hollywoodzki blichtr. Evelyn Hugo pokaże zarówno jego jasne, jak i ciemne strony.

Książka Daisy Jones & The Six spodoba się wszystkim fankom muzyki i festiwali muzycznych. Zabierze na ostatni koncert tej grupy i pozwoli poczuć niesamowity klimat lat 70’.

 

Dla koleżanki

Otwórz się na miłość to opowieść o pozornie zwykłej trzydziestolatce której życie zmienia się podczas jednego wyjścia do galerii handlowej. To doskonały wybór dla każdej marzycielki.

Księgi zapomnianych żyć to idealny prezent dla fanki książek z elementami magicznymi oraz prawdziwej okładkowej sroki.

Twój czas. Notes Agaty Przybyłek z pewnością będzie trafionym podarunkiem dla przyjaciółki lub koleżanki która lubi planować. Notes, kalendarz i planer w jednym zostanie doceniony nie tylko przez praktyczne dusze, ale również przez osoby które lubią piękne wydania.

 

Dla najmłodszych

Eryk i Mela wyruszają na poszukiwania świętego Mikołaja w trakcie których stają przed dużym wyzwaniem, które zmienia ich dotychczasową podróż. Jeśli chcecie przypomnieć dzieciom i sobie to, co jest najważniejsze w świętach, to ta książka będzie idealnym wyborem.

Przytulajka czyli antologia opowiadań o zwierzętach skradnie serca wszystkich dzieci, które uwielbiają zwierzaki.