Aktualności

Domowe Targi Książki w Czwartej Stronie!
09.10.2020

Domowe Targi Książki w Czwartej Stronie!

Właśnie rozpoczęliśmy jesienną edycję Domowych Targów Książki! Jesteście ciekawi, co przygotowaliśmy dla Was na ten weekend?

Sobota z Czwartą Stroną

O godzinie 11:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Agatą Przybyłek  Spotkanie odbędzie się w formie live’a na instagramie Czwartej Strony! Jesteście ciekawi jak powstał pomysł na notes „Twój czas”? Odliczacie już dni do kolejnej powieści autorki? Chcielibyście zadać Agacie Przybyłek jakieś pytanie? To wszystko będzie możliwe podczas naszego spotkania!

Zawsze marzyłaś, żeby wydać książkę? Chciałabyś napisać powieść, a może nawet masz już kilka gotowych tekstów w szufladzie? Agata i Ola z teamu Czwartej Strony opowiedzą Wam o naszym tajnym projekcie, dzięki któremu będziecie mieć szansę na spełnienie Waszych marzeń! Koniecznie weźcie udział w naszym instagramowym livie o godzinie 14:00, podczas którego zdradzimy więcej szczegółów!

Jeśli jesteście ciekawi jakie niespodzianki szykujemy dla Was na nadchodzące miesiące, to koniecznie dołączcie do nas o godz. 18:00! Kasia i Agnieszka z teamu Czwartej Strony opowiedzą Wam o jesiennych atrakcjach związanych między innymi z premierą „Ksiąg zapomnianych żyć”. Dziewczyny zdradzą także kilka tajemnic na temat zbliżających się powieści świątecznych oraz powiedzą co nieco o grudniowych niespodziankach!

Obserwujcie nasze profile na Instagramie i Facebooku, bo już niedługo pojawi się świetny konkurs, w którym będziecie mogli uwolnić swoją kreatywność!

Niedziela z Czwartą Stroną Kryminału

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama.

Do zobaczenia na spotkaniach autorskich, które już o 11:00 rozpocznie rozmowa w pisarskich pracowniach Przemysława Borkowskiego i Jacka Łukawskiego. Autorów kryminałów „Rytuał łowcy” i „Odmęt” przepyta Przemysław Poznański.

o 14:00 ruszymy na Szetlandy, w gościnę do Ann Cleeves. Rozmowę autorki serii z Jimmym Perezem i Pauliny Surniak znajdziecie na naszym Facebooku „Czwarta Strona Kryminału”.

Ostatnie spotkanie tej edycji Domowych Targów Książki zakończy prawdziwa wisienka na torcie. Dwunastka autorów na jednym spotkaniu online! Co ich łączy? Wspólny zbiór opowiadań, razem napisali „Awers”. Adrian Bednarek, Ryszard Ćwirlej, Hanna Greń, Marta Guzowska, Izabela Janiszewska, Robert Małecki, Marta Matyszczak, Małgorzata Rogala, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski, Mariusz Zielke, Przemysław Żarski już w niedzielę o godzinie 18:00. Rozmowę poprowadzi Przemysław Poznański.

Promocja w Wydaje nam się

Pamiętajcie, że cały czas możecie kupić wszystkie książki oraz e-booki na Wydaje nam się (https://wydajenamsie.pl/) z 50% rabatem!

Spędźcie ten czas razem z nami!