Aktualności

Antologia opowiadań kryminalnych najlepsza od lat! Sięgnij po „Awers”.
05.10.2020

Antologia opowiadań kryminalnych najlepsza od lat! Sięgnij po „Awers”.

14 października. Zapiszcie tę datę w swoich kalendarzach, bo właśnie w ten dzień swoją premierę mieć będzie najlepszy od lat zbiór opowiadań kryminalnych. To książka, której nie może przegapić żaden fan polskiej literatury spod znaku zbrodni.

Czołowi autorzy

Adrian Bednarek, Ryszard Ćwirlej, Hanna Greń, Marta Guzowska, Izabela Janiszewska, Robert Małecki, Marta Matyszczak, Małgorzata Rogala, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski, Mariusz Zielke, Przemysław Żarski.

Tych nazwisk chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym razem wymienieni powyżej autorzy kryminałów spróbowali swych sił w pisaniu opowiadań kryminalnych. Rezultaty? Powalające!

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych zaprasza czytelników w dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Warto to zaproszenie przyjąć i zatopić się w emocjonującej lekturze.

O czym jest „Awers”?

Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią częściej, niż ktokolwiek chciałby przyznać. Sprawiedliwość nie zawsze triumfuje i niekiedy to zło ma ostatnie słowo.

Jakie to słowo?

Każdy z autorów zinterpretował to na własny sposób. Sięgnijcie po „Awers” i przekonajcie się, które podejście do tematu odpowiada wam najbardziej. A po lekturze podzielcie się z nami wrażeniami. Nie możemy się doczekać waszych komentarzy!

Awers opowiadania