Aktualności

Zamów
24.09.2020

Zamów "Księgi zapomnianych żyć" w preorderze z dodatkami

Dziś przychodzimy do Was z naszą niezwykłą, jesienną premierą. Czy wyobrażacie sobie świat w którym czytanie książek jest zakazane? „Księgi zapomnianych żyć” to historia o zabronionej miłości i wielkiej, magicznej mocy książek. Być może wśród pachnących kurzem książek i skórzanych opraw odnajdziecie siebie?

Wyobraź sobie świat, w którym książki są zakazane, a ich czytanie jest uważane za zbrodnię.

Wyobraź sobie świat, w którym każde złe wspomnienie i nawet największa rozpacz mogą zostać całkowicie wymazane z pamięci.
Wyobraź sobie świat, w którym możesz ukryć każdą krzywdę i niegodziwość, jakich kiedykolwiek się dopuściłeś.
Te światy są ze sobą nierozerwalnie połączone. Wszystko przez Oprawców.
Emmet Farmer jest dobrym, pracowitym synem, który każdy dzień spędza na roli, pomagając rodzicom związać koniec z końcem. Wszystko się zmienia, gdy otrzymuje list z wezwaniem do odbycia praktyk w pracowni Seredith, kobiety zajmującej się tajemniczym procesem oprawiania książek. Emmet, który o księgach i Oprawcach wie niewiele, ale pamięta panującą wokół nich atmosferę strachu, tajemnicy i nieskrywanej pogardy, niechętnie rozpoczyna żmudną naukę w warsztacie. Pod czujnym okiem Oprawczyni poznaje sekrety gilotyny, czcionek i starego pergaminu. Być może właśnie wśród pachnących kurzem książek i skórzanych opraw odnajdzie prawdziwego siebie.
„Księgi zapomnianych żyć” to niesamowita historia o zakazanej miłości, lojalności, przyjaźni i wielkiej, magicznej mocy książek.

 

Tuż przed premierą mamy dla Was wyjątkowy zestaw, który sprawi, że poczujecie się jeszcze bardziej magicznie i niezwykle. To jedyna taka okazja, aby zdobyć pakiet książki z niezwykłymi akcesoriami, które wprowadzą Was w magiczny nastrój.

 

W skład zestawu wchodzą:

 

–  książka „Księgi zapomnianych żyć”

–  notes inspirowany okładką książki (150 stron, wnętrze zadrukowane w szerokie linie)

–  zestaw naklejek (4 sztuki o średnicy ok 5 cm)

 

Wysyłka zestawu od 01.10

Preorder możecie kupić w naszym sklepie wydajenamsie.pl