Aktualności

Poznański Festiwal Kryminału GRANDA - spotkaj autorów Czwartej Strony!
14.09.2020

Poznański Festiwal Kryminału GRANDA - spotkaj autorów Czwartej Strony!

Tegoroczna GRANDA odbędzie się w dniach 18-20 września w DS Hanka w Poznaniu. Pod hasłem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu spotkają się znakomici autorzy polskiej sceny kryminalnej, czołowi podcasterzy true crime, specjaliści od zagadnień kryminalistycznych oraz blogerzy i oczywiście uczestniczący w wydarzeniu słuchacze. Zapraszamy Was zwłaszcza na spotkania z autorami kryminałów Czwartej Strony.

Kto będzie na Grandzie?

Program tegorocznego Poznańskiego Festiwalu Kryminału obfituje w ciekawe spotkania, będące jednocześnie obietnicą emocjonujących i wciągających rozmów, ciekawej wiedzy oraz dobrze spędzonego czasu.

Wszystkich miłośników tematów okołokryminalnych zapraszamy zwłaszcza na spotkania z naszymi autorami. Kogo będziecie mieli okazję poznać w tym roku na Grandzie?

Robert Małecki

Sobota, 19 września 2020, godz. 12:30 – 13:30

Scena Główna DS Hanka w Poznaniu

Prawdziwe kłamstwa.

Roberta Małeckiego, Marka Stelara i Vincenta V. Severskiego nakłoni do zeznań Anna Misztak.

Ryszard Ćwirlej

Niedziela, 20 września 2020, godz. 14:00 – 15:00

Scena Główna DS Hanka w Poznaniu

Czy to już kryminał? Przemysław Poznański rozmawia z Anną Kańtoch, Ryszardem Ćwirlejem i Adrianem Bednarkiem.

Gala premier

Sobota, 19 września 2020, godz. 18:30 – 20:00

Scena Główna DS Hanka w Poznaniu

Pośród prezentujących swoje nowości książkowe pojawi się dwoje naszych autorów.

Zapraszamy do poznania Izabeli Janiszewskiej i Przemysława Żarskiego, którzy zaprezentują swoje wrześniowe premiery i nierozerwalne z nimi tegoroczne debiutanckie serie kryminalne.

Izabela Janiszewska

Autorka najgłośniejszego debiutu kryminalnego tego roku na grandowej Gali Premier wystąpi z „Histerią”, kontynuacją świetnie przyjętego „Wrzasku”. Nowa seria kryminalna Janiszewskiej zebrała znakomite recenzje i zyskała uznanie czytelników.

Przemysław Żarski

Emocjonująca seria o komisarzu Robercie Krefcie podbiła już niejedno czytelnicze serce. Przemysław Żarski zaprezentuje na Grandzie „Bliznę”, drugi tom cyklu, kontynuację „Śladu”. Wrześniowa premiera już doczekała się słów uznania od czołowych polskich recenzentów książkowych.