Aktualności

„Precedens” – Remigiusz Mróz przedstawia dwunasty tom serii o Chyłce
01.09.2020

„Precedens” – Remigiusz Mróz przedstawia dwunasty tom serii o Chyłce

Na to czekali wszyscy fani Remigiusza Mroza, a zwłaszcza jego thrillerów prawniczych z charyzmatyczną Joanną Chyłką w roli głównej. „Precedens”, dwunasty tom cyklu, który pokochały miliony czytelników w Polsce, będzie miał swoją premierę już 16 września.

O czym jest „Precedens”?

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta brutalnie morduje swoją ofiarę, a wszystko to transmituje w mediach społecznościowych.

Śledczy dysponują niepodważalnymi dowodami w postaci nagrania oraz śladów DNA – i nie mają wątpliwości co do winy aktorki. Ta jednak nie przyznaje się do zarzucanego czynu, zapewniając Chyłkę i Kordiana, że w istocie popełniła przestępstwo doskonałe. I że nie zostanie za nie skazana.

Seria o Chyłce

Seria thrillerów prawniczych o ekscentrycznej Joannie Chyłce cieszy się niesłabnącą popularnością czytelników, którzy niecierpliwie wyczekują kolejnych tomów o sądowych i prywatnych losach pani adwokat i jej aplikanta. Cykl o manipulacjach, intrygach oraz bezwzględnym, ale i fascynującym prawniczym świecie podbił już niejedno czytelnicze serce.

Do tej pory w cyklu ukazało się 11 książek: „Kasacja”, „Zaginięcie”, „Rewizja”, „Immunitet”, „Inwigilacja”, „Oskarżenie”, „Testament”, „Kontratyp”, „Umorzenie”, „Wyrok”, „Ekstradycja”.

Najnowsza książka Remigiusza Mroza

Dwunasty tom cyklu, „Precedens”, będzie miał swoją premierę już 16 września.

Książkę można zamówić przedpremierowo, m.in. w sieci Empik.