Aktualności

„Żałobnica” Roberta Małeckiego – przeczytaj ten thriller!
10.08.2020

„Żałobnica” Roberta Małeckiego – przeczytaj ten thriller!

Emocjonująca książka? Mamy coś dla Was! Czwarta Strona Kryminału zapowiedziała, że 12 sierpnia premierę będzie mieć pierwszy thriller Roberta Małeckiego. Tego autora polscy czytelnicy poznali i pokochali za serie o Marku Benerze i Bernardzie Grossie. Wydaje nam się, że nowe pisarskie oblicze Małeckiego zrobi wśród wielbicieli wciągających lektur prawdziwą furorę.

Kim jest Żałobnica?

Piękna kobieta po trzydziestce dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości. I zrobi to. Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret…

Tego jeszcze nie było

Robert Małecki dał się poznać jako utalentowany pisarz o solidnym warsztacie. Czytelnicze serca podbił dwoma seriami kryminalnymi. Intensywnymi, mocnymi, silnymi reprezentantami klasyki gatunku.

W serii o dziennikarzu Marku Bennerze ukazały się książki „Najgorsze dopiero nadejdzie”, „Porzuć swój strach” i „Koszmary zasną ostatnie”. Cykl o komisarzu Bernardzie Gorssie to jak do tej pory trzy tomy – „Skaza”, „Wada”, „Zadra”.

A „Żałobnica”? Robert Małecki zapowiedział, że jego pierwszy thriller to tzw. stand-alone. To hipnotyzująca książka o samotności, sile rażenia kłamstw i toksycznej przyjaźni, która karmi żądzę zemsty.

Polecana książka

Książka zbiera świetne przedpremierowe recenzje.

Thriller polecają:

Autor z wielkim kunsztem, słowo po słowie, utkał historię Żałobnicy. Wyczekuję więcej takich powieści od Roberta Małeckiego!

Anna Dereszowska

Historia Żałobnicy mną zawładnęła! Robert Małecki pociąga za te sznurki wyobraźni, które sprawiają, że przepadamy na dobre!

Sonia Bohosiewicz

Robert Małecki potwierdza Żałobnicą, że gra w kryminalnej Lidze Mistrzów, do której niewielu pisarzy ma wstęp.

Piotr Bratkowski, „Newsweek”

Paranoiczny i oniryczny thriller, w którym powolne odkręcanie pozacieranej taśmy pamięci głównej bohaterki okazuje się fascynujące…

Marta Bratkowska, „Książki. Magazyn do Czytania ”