Aktualności

Domowe Targi Książki 2020 – zobacz spotkania Czwartej Strony Kryminału
03.08.2020

Domowe Targi Książki 2020 – zobacz spotkania Czwartej Strony Kryminału

W maju nasza Grupa Wydawnicza zorganizowała Domowe Targi Książki. Do dziś docierają do nas informacje, jak ciekawym i potrzebnym w czasach pandemii pomysłem okazało się to wydarzenie online! Gospodarzem niedzielnych spotkań i atrakcji była Czwarta Strona Kryminału. Z przyjemnością wracamy do rozmów z tego dnia! 

Jeśli nie mogliście uczestniczyć w naszych spotkaniach na żywo lub po prostu chcecie przeżyć je jeszcze raz… zapraszamy! Mamy dla Was poranną kawę, obiad i kolację. To była smakowita niedziela, prawda?

Kawa na żywo, czyli wydajemy kryminały!

Redaktorzy Szymon Langowski i Adrian Tomczyk z Czwartej Strony Kryminału rozmawiają o pracy w wydawnictwie i odpowiadają na pytania czytelników.

Obiad debiutantów, czyli po trupach do celu!

Izabela Janiszewska, autorka „Wrzasku”, i Przemysław Żarski, autor „Śladu”, w rozmowie z Adamem Szają ze smakksiazki.pl opowiadają o pierwszych krokach pisarzy na polskim rynku wydawniczym.

Kolacja mistrzów, czyli jak się kroi najlepsze kryminały

Laureaci prestiżowych nagród literackich, mistrzowie kryminalnego pióra – Ryszard Ćwirlej i Robert Małecki w rozmowie z redaktorem Adrianem Tomczykiem. O sukcesie, warsztacie, pisaniu najlepszych kryminałów.

 

Do zobaczenia na następnych Domowych Targach Książki!