Aktualności

Książki obyczajowe idealne na plażę
30.07.2020

Książki obyczajowe idealne na plażę

Wakacje w pełni, a lato to najlepszy czas na nadrobienie książkowych zaległości. Mamy dla Was kilka propozycji książek obyczajowych, które możecie zabrać ze sobą w każde wakacyjne miejsce. Plaża, górski szlak czy hamak rozwieszony pod drzewem – wszędzie nasze książki będą idealne.

 

Siedmiu mężów Evelyn Hugo

Która z nas nie chciałaby przenieść się do złotej ery Hollywood? Żyć w blasku fleszy i spacerować po czerwonym dywanie. Wielka sława i uwielbienie tłumów to codzienność Evelyn Hugo, jednak co kryje się za olśniewającym życiem i pozornym blichtrem gwiazdy ekranu?

Masz wiadomość

Czy prawdziwą miłość można znaleźć na internetowym portalu randkowym? Julia i Adam spotkali się w wirtualnym świecie i choć oboje byli pełni wątpliwości, to zrodziło się między nimi uczucie. Czy ich związek przetrwa, gdy spróbują przenieść go do prawdziwego świata?

Życie po tobie

Czy można kochać więcej niż raz? Eliza traci ukochanego męża, mimo rozdzierającej rozpaczy musi być silna i zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo. Spokoju i zapomnienia szuka na wsi, wśród rodziny i przyjaciół, gdzie odnajduje nie tylko ukojenie, ale i przyjaźń, która być może przerodzi się w nowe, silne uczucie.

W tę samą stronę

Pierwsze spotkanie Niny i Adama nie było udane i zakończyło się kłótnią. Życie napisało dla nich jednak zupełnie inny scenariusz. Kiedy muszą przez kilka dni dzielić ten sam adres i wspólnymi siłami pomóc najbliższej im osobie, ze zdumieniem odkrywają, jak wiele ich łączy.

Tylko szeptem

Edyta i Jacek spotykają się przypadkowo na bałtyckiej plaży. Zetknięci niespodziewanie przez los postanawiają dać szansę rodzącemu się uczuciu. Choć dzieli ich wiele, to nastrojowa atmosfera nadmorskiej miejscowości oraz wspólne spacery brzegiem morza sprawiają, że ich relacja pogłębia się. Ale czy prawdziwe uczucie jest rzeczywiście w stanie przetrwać wszystko?

 

W najbliższy weekend 31.07 – 2.08 w naszej internetowej księgarni mamy dla Was promocje na wybrane książki, które będą idealne na plażę.