Aktualności

Kwiatowe książki idealne na lato!
16.07.2020

Kwiatowe książki idealne na lato!

Lato tak bardzo kojarzy się z piękną pogodą, wakacjami, czytaniem książek w plenerze oraz… kwiatami! Przypominamy Wam obyczajowe książki inspirowane tymi ostatnimi – nasze propozycje będą idealne na wakacyjne wojaże.

 

Gabriela Gargaś „Lato utkane z marzeń”

Sielski pensjonat w Bieszczadach jest miejscem, w którym Michalina czeka na ukochanego, niestety mężczyzna odwiedza ją zbyt rzadko. Różany Pensjonat i pobliski piękny ogród są wiernymi towarzyszami tęsknoty kobiety. Czy przybycie tajemniczego Przemka sprawi, że Michalina zapomni o ukochanym? W malowniczej scenerii goście pensjonatu przeżyją niezapomniane chwile, a ich los się odmieni i dostaną od życia drugą szansę.

Joanna Szarańska „Poranki na Miodowej 1” – Małgorzata wiedzie spokojne życie, jednak pewnego dnia otrzymuje list w błękitnej kopercie. Kobieta jest  przekonana, że przeszłość zostawiła już za sobą, jednak los ma dla niej inny plan. Małgorzata wraca myślami do lat dzieciństwa i odkrywa tajemnice swojej rodziny. Jak na jej powrót zareagują dawni przyjaciele i sąsiedzi? A może na Miodowej czeka na nią ktoś ważny? Jakie tajemnice z przeszłości skrywa?

Joanna Szarańska „Popołudnia na Miodowej 2” – Po pięciu latach rozpada się małżeństwo Klary i Tomka. Los nie oszczędził kobiety, która za wszelką cenę chciała uniknąć błędów swoich rodziców. W piekarni, której wnętrze wypełnia aromatyczny zapach ciasta i kawy, Klara próbuje pogodzić się ze stratą i zapewnić córce szczęście. Nela wymaga jednak wiele uwagi. Jest przecież dzieckiem wyjątkowym…

Anna Kasiuk „Kwiaciarka”  – Judyta spełnia się w pracy tworząc piękne bukiety i kompozycje kwiatowe. Kwiaciarnia jest jej oczkiem w głowie i spełnieniem największego marzenia. Niestety sukcesy w życiu zawodowym nie idą w parze z tymi w życiu uczuciowym. Kobieta od dawna tkwi w nieszczęśliwym związku. Czy pojawienie się licealnej miłości zmieni jej życie? Jakie tajemnice skrywa przeszłość Judyty? Czy opiekuńczy Szymon da jej poczucie bezpieczeństwa i szczęście, na które tak długo czekała?