Aktualności

Spotkajmy się na obyczajowych live'ach
26.03.2020

Spotkajmy się na obyczajowych live'ach

Zapraszamy na nasz cykl internetowych spotkań na żywo. Będziecie mieli okazję do spotkania z nami i zadania nam pytań. Zdradzimy też kulisy pracy w wydawnictwie i pokażemy Wam jak wygląda cały proces wydawniczy.

Spotkajmy się na obyczajowych live'ach

Oprócz kryzysowego kalendarza, który pokochaliście i w którym tak chętnie bierzecie udział, chcemy spotykać się z Wami bardziej bezpośrednio. W obecnej sytuacji część różnych aktywności przeniosła się do internetu. My również chcemy spotykać się tam z Wami, dlatego dwa razy w tygodniu zapraszamy na internetowe live’y. Zarezerwujcie sobie czas w każdy poniedziałek i środę o godzinie siedemnastej.

Często pytacie nas o kulisy pracy w wydawnictwie, o to jak wydać swoją książkę, czy jak wygląda proces projektowania okładki. Chętnie odpowiemy Wam na pytania podczas naszych spotkań na żywo. Będziemy opowiadać m. in o strukturze wydawnictwa i procesie wydawniczym, podpowiemy jak zadebiutować w świecie pisarzy, podyskutujemy o targach książek oraz naszym kryzysowym kalendarzu. Dla osób zainteresowanych projektowaniem graficznym pojawi się jedna z naszych ulubionych projektantek okładek. Zaprosimy też innych gości, ale to będzie niespodzianka.

Gdzie możecie spotkać nas w internecie?

Jesteśmy na Facebooku i Instagramie, gdzie pokazujemy Wam nasze książki, ale nie tylko.

Codziennie na naszym insta stories możecie spodziewać się wciągających zabaw z insta planszami, np. w każdą środę udostępnimy planszę do gry w bingo dedykowaną naszej autorce, wczoraj była to Agata Przybyłek, zgadniecie kto będzie następny?

Wiele spotkań autorskich zostało odwołanych, ale Wasze ulubione autorki powieści obyczajowych również są obecne w internecie i organizują live’y podczas których możecie poczuć się zupełnie jak na pasjonującym spotkaniu autorskim, a to wszystko bez wychodzenia z domu.

Śledźcie uważnie profile Agaty Przybyłek, Natalii Sońskiej, Agnieszki Lis, Sylwii Trojanowskiej czy Klaudii Bianek.