Aktualności

Zagrajmy w kryzysowy kalendarz
19.03.2020

Zagrajmy w kryzysowy kalendarz

Drogie czytelniczki i czytelnicy,  w obecnej sytuacji wszyscy organizujemy nasze codzienne zajęcia w sposób jak najmniej wystawiający nas, naszych bliskich i inne osoby na zagrożenie zdrowia.

kryzysowy kalendarz

 

Ograniczyliśmy naszą aktywność w siedzibie wydawnictwa i pracujemy w większości zdalnie, jednak niech Was to nie zmyli, ponieważ dużo się u nas dzieje. W tych trudnych momentach chcielibyśmy być z Wami w kontakcie i zaproponować Wam zabawę, która pozwoli na chwilę oderwać myśli.

Wiemy jak bardzo lubicie nasz kalendarz adwentowy i jak bardzo nie możecie się go doczekać, dlatego wychodzimy do Was z pomysłem nowej zabawy. Nasz kobiecy kalendarz kryzysowy ma formę 24 zadań, dzięki którym odnajdziecie w sobie pokłady kreatywności i pokażecie co lubicie robić w wolnym czasie. My również będziemy dzielić się naszymi odpowiedziami, dzięki temu poznacie nas lepiej.

Codziennie o godzinie 9 na naszym Instagramie lub fanpage’u pojawiać będzie się nowe zadanie. Za wykonanie każdego z nich można otrzymać od 1 do 3 punktów. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma w listopadzie nasz kalendarz adwentowy. Pozostałe pięć osób obdarujemy wielkanocnymi niespodziankami. Bawimy się od dzisiaj do świąt wielkanocnych.

Będzie nam bardzo miło jeżeli podzielicie się informacją o naszej akcji z bliskimi.

Do dzieła! Wystarczy, że masz konto na Facebooku i Instagramie i chcesz spędzić z nami trochę czasu!

To jednak nie wszystko! Poza kalendarzem zapraszamy Was na nasze insta stories, gdzie w najbliższym czasie odbędzie się seria live’ów przybliżających pracę w wydawnictwie. Codziennie możecie liczyć też na wciągające do zabawy insta plansze.

Trzymajcie się zdrowo! I czekamy na Was w naszych mediach społecznościowych.

 

REGULAMIN KONKURSU „Kobiecy Kalendarz Kryzysowy”

 1. Organizatorem konkursu jest Czwarta Strona.
 2. Konkurs „Kobiecy Kalendarz Kryzysowy” trwa od 19.03 do 11.04.2020.
 3. Opis zadania konkursowego:
 4. a) zadanie konkursowe składa się z 24 pojedynczych zadań
 5. b) codziennie na Facebooku i Instagramie Czwartej Strony, pojawiać się będzie kreatywne zadanie do wykonania i udostępnienia na InstaStory uczestnika lub w komentarzu pod postem dotyczącym zadania na Facebooku Czwartej Strony
 6. c) za wykonanie zadania, przyznawana będzie punktacja od 1-3 pkt
 7. d) treść pojedynczego zadania, miejsce wykonania oraz punktacja, publikowane będą każdego dnia na Facebooku i Instagramie Czwartej Strony
 8. e) na wykonanie pojedynczego zadania, uczestnik ma czas do godz. 23:59 w dniu, w którym pojawiło się pojedyncze zadanie
 9. f) po opublikowaniu wszystkich 24 pojedynczych zadań, punkty uczestników za poszczególne zadania są sumowane
 10. g) w czasie trwania zadania konkursowego, organizator przewiduje przyznanie dodatkowych punktów za szybkość wykonania pojedynczego zadania, o czym poinformuje na dzień przed jego opublikowaniem
 11. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykonanie przynajmniej jednego pojedynczego zadania.
 12. Nagrodzonych zostanie 6 uczestników, którzy wykonując pojedyncze zadania, uzyskali najwyższą sumę punktów
 13. Nagrodą w konkursie jest:
 14. a) dla osoby z najwyższą sumą punków – kalendarz adwentowy Czwartej Strony, który zostanie dostarczony do końca listopada 2020
 15. b) dla pozostałych 5 osób z najwyższą sumą punktów – pakiet wiosennych książek wydanych przez Czwartą Stronę
 16. Organizator konkursu ogłosi nagrodzonych do dnia 15.04.2020.
 17. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na Instagramie oraz Facebooku Czwartej Strony, a nagrodzeni zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem prywatnej wiadomości.
 18. Laureat zobowiązuje się do przesłania adresu w wiadomości prywatnej na profil instagramowy lub facebookowy Czwartej Strony w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
 19. Administratorem danych osobowych zbieranych od Uczestników i Zwycięzców jest Wydawnictwo Poznańskie, 61-701 Poznań, ul. Fredry 8. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w art. 6 pkt 1b Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 20. Kontakt w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych jest możliwy za pośrednictwem adresu email: iod@wydawnictwopoznanskie.pl
 21. Dane osobowe Uczestników i Zwycięzcy będą przetwarzane:
 22. w celu organizacji i przeprowadzenia konkursu,
 23. w celach podatkowych (dotyczy zwycięzców) – jeżeli występują obowiązki podatkowe,
 24. w celach marketingowych.
 25. Podanie danych osobowych przez Uczestników ma charakter dobrowolny, ale jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w Konkursie i otrzymania nagrody.
 26. Uczestnikom Konkursu, którzy podają dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa przysługuje prawo sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie, korzystając z podanego wyżej adresu mailowego. Ponadto Uczestnikom przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 27. Administrator danych oświadcza, iż dane uczestników konkursu nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
 28. Administrator danych będzie przetwarzał następujące dane Uczestników:

– imię i nazwisko,

– nazwa profilu instagramowego oraz facebookowego Uczestnika,

– wizerunek – wyłącznie jeśli zostanie udostępniony przez Uczestnika.

 1. Administrator danych będzie zbierał ponadto od Zwycięzców następujące dane:
 • adres do korespondencji (wysyłki nagrody).
 1. Dane będą przekazane podmiotom świadczącym usługi wsparcia na rzecz Administratora, w tym: dostawca poczty elektronicznej, firma informatyczna zajmująca się obsługą systemów informatycznych Administratora. Podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Dane z racji wykorzystania platformy Facebook zostaną upublicznione w Internecie, a sama platforma jest wpisana do privacy shield https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt0000000GnywAAC&status=Active
 2. Dane Zwycięzców zostaną opublikowane na stronach internetowych Administratora danych, profilu instagramowym oraz facebookowym Czwartej Strony.
 3. Dane uczestników konkursu będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
 4. Więcej informacji na temat praktyk przetwarzania danych przez Administratora można znaleźć pod linkiem https://wydawnictwopoznanskie.pl/polityka-prywatnosci/
 5. Koszt wysyłki nagród ponosi Organizator.
 6. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 

Aneks do regulaminu konkursu „Kobiecy Kalendarz Kryzysowy” – 10.04.2020

 

 1. Ze względu na duże zaangażowanie uczestników konkursu, organizator zadecydował o przyznaniu następujących nagród:
  1. 1 miejsce – rower miejski o wartości 800 zł oraz kalendarz adwentowy o wartości 1000 zł
  2. 2 miejsce – kalendarz adwentowy o wartości 1000 zł
  3. 3 miejsce – kalendarz adwentowy o wartości 1000 zł
  4. 4 miejsce – kalendarz adwentowy o wartości 1000 zł
  5. 5 – 7 miejsce – nagrody pocieszenia o łącznej wartości 150 zł.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do dodatkowych nagród książkowych przyznawanych subiektywnie ze względu na duże zaangażowanie uczestnika w konkursie.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznawania dodatkowych punktów (od 1 do 10 punktów) za pojedyncze zadanie, kierując się subiektywną opinią o walorach estetycznych wykonanego przez uczestnika zadania.