Aktualności

Zagrajmy w kryzysowy kalendarz
19.03.2020

Zagrajmy w kryzysowy kalendarz

Drogie czytelniczki i czytelnicy,  w obecnej sytuacji wszyscy organizujemy nasze codzienne zajęcia w sposób jak najmniej wystawiający nas, naszych bliskich i inne osoby na zagrożenie zdrowia.

kryzysowy kalendarz

 

Ograniczyliśmy naszą aktywność w siedzibie wydawnictwa i pracujemy w większości zdalnie, jednak niech Was to nie zmyli, ponieważ dużo się u nas dzieje. W tych trudnych momentach chcielibyśmy być z Wami w kontakcie i zaproponować Wam zabawę, która pozwoli na chwilę oderwać myśli.

Wiemy jak bardzo lubicie nasz kalendarz adwentowy i jak bardzo nie możecie się go doczekać, dlatego wychodzimy do Was z pomysłem nowej zabawy. Nasz kobiecy kalendarz kryzysowy ma formę 24 zadań, dzięki którym odnajdziecie w sobie pokłady kreatywności i pokażecie co lubicie robić w wolnym czasie. My również będziemy dzielić się naszymi odpowiedziami, dzięki temu poznacie nas lepiej.

Codziennie o godzinie 9 na naszym Instagramie lub fanpage’u pojawiać będzie się nowe zadanie. Za wykonanie każdego z nich można otrzymać od 1 do 3 punktów. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma w listopadzie nasz kalendarz adwentowy. Pozostałe pięć osób obdarujemy wielkanocnymi niespodziankami. Bawimy się od dzisiaj do świąt wielkanocnych.

Będzie nam bardzo miło jeżeli podzielicie się informacją o naszej akcji z bliskimi.

Do dzieła! Wystarczy, że masz konto na Facebooku i Instagramie i chcesz spędzić z nami trochę czasu!

To jednak nie wszystko! Poza kalendarzem zapraszamy Was na nasze insta stories, gdzie w najbliższym czasie odbędzie się seria live’ów przybliżających pracę w wydawnictwie. Codziennie możecie liczyć też na wciągające do zabawy insta plansze.

Trzymajcie się zdrowo! I czekamy na Was w naszych mediach społecznościowych.