Aktualności

Kryminałożercy – widzimy się w Poznaniu!
24.02.2020

Kryminałożercy – widzimy się w Poznaniu!

Zaczytujecie się w polskich powieściach kryminalnych i nie macie jeszcze planów na 7 marca?

Świetnie się składa, bo tego dnia będziecie mogli spotkać się z Hanną Greń, Robertem Małeckim, Ryszardem Ćwirlejem oraz Przemysławem Żarskim – autorami rozchwytywanych i uwielbianych powieści kryminalnych.

 

A wszystko będzie się działo w Poznaniu, który w weekend 6-8 marca stanie się polską stolicą czytelnictwa i ugości setki pisarzy oraz tysiące czytelników. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach kolejnej edycji Poznańskich Targów Książki.

Czwarta Strona Kryminału zaprasza Was w sobotę 7 marca o godzinie 13.00 na panel kryminalny z czwórką naszych autorów, który odbędzie się na scenie GRANDY.
Będziecie mogli nie tylko posłuchać rozmów z pisarzami, ale również zadać im wiele wścibskich pytań i dowiedzieć się, co słychać u nich i ich bohaterów.

To jednak nie wszystko. Nie może zabraknąć okazji do zdobycia autografów i dedykacji na Waszych ulubionych książkach. Przed panelem w samo południe przez godzinę na naszym stoisku 26 w pawilonie 8 czekać na Was będą Robert Małecki i Przemysław Żarski. A tuż po panelu, czyli o godzinie 14, spotkacie u nas Hannę Greń i Ryszarda Ćwirleja.

Wstęp wolny!

 

Przemysław Żarski fot. Radosław Kaźmierczak

Robert Małecki fot. Mikołaj Starzyński

Hanna Greń fot. Ogniskova

Ryszard Ćwirlej fot. Maciej Niesłony