Niesamowita autorka Geekerelli powraca z historią, która zapiera dech w piersi!

Nikt nie broni ulubionego uniwersum tak zaciekle jak fandom!

Imogen Lovelace to pozornie zwykła dziewczyna, która podejmie się niemożliwej misji. Ta szalona fangirl zrobi wszystko, by uratować swoją ulubioną postać, księżniczkę Amarę, przed uśmierceniem jej w ukochanej serii filmowej.

Po epickiej Geekerelli przyszedł czas na nową fanowską baśń, w której przyjaciele staną się wrogami, wrogowie sprzymierzeńcami, a w międzyczasie wybuchnie płomienny romans. Tylko jak odnaleźć się w całym tym bałaganie, skoro właśnie wypłynął do sieci scenariusz sequela Starfield?

Poznaj porywającą opowieść o Księciu i żebraku w zupełnie nowej odsłonie. Wejdź do świata fandomu i poczuj magnetyzującą siłę wciągającej kosmicznej podróży.

*

„Ashley Poston ponownie zabiera nas w fascynujący świat wielbicieli filmów i seriali. Ta książka to niesamowita mieszanka pozytywnej i zakręconej historii, którą każdy prawdziwy geek powinien poznać. Geekerella dała nam Kopciuszka naszych czasów, tutaj poznamy dwie dzielne księżniczki, których role się odwróciły – a w ich rękach spoczywa los całego fandomu!” – Anna Mitrowska, naEKRANIE.pl

Premiera: 18.09.2019 r.

Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik

Wydawnictwo: We need YAprzejdź do sklepu